Mirai Nikki - Recenze

3. září 2014 v 14:33
Název: Mirai Nikki
Žánry: Animovaný, Akční, Drama, Fantasy, Psychologický, Romantický , Thriller
Počet dílů: 26
Děj: Mnoho z Vás už určitě bylo ve své třídě odstrkováno, ať už kvůli svým zájmům, kvůli svému chování a nebo vzhledu. Bylo Vám smutno a tedy nezbývalo nic jiného, než si vytvořit imaginární přátele spolu s deníkem do kterého budeme zapisovat vše, co se událo. Jenže, co když ti přátelé doopravdy existují? Dali Vám Deník Budoucnosti podle kterého můžete zjistit, co se stane , než se to stane. Přesně takový je Amano Yukiteru, kterému se do ruky dostane jeden z Deníků Budoucnosti, jeho deník se nazývá Deník Náhod. Jenže Amano netuší, že vlastníků Deníků je více a je přímo ve středu hry o přežití, hry o zvolení nového Boha času. To vše dozví, až tehdy když mu Gasai Yuno zachrání život. Zároveň se dozví, že Gasai je Druhá, vlastník Deníku. Bohužel Gasai je stalker a tak sleduje pořád Amana, její Deník zaznamenává vše o Amanovi, není tedy nejnebezpečnější ze všech? Anime Mirai Nikki nám přesně ukáže, co se mezi nima stane, jestli vůbec přežijí, co budou dělat pokud zbydou jen oni dva, kdo všechno jsou vlastníci Deníků?
Můj názor: Na začátek chci říct, že jestli jste tohle anime ještě naviděli a máte to v plánu tak si můj názor něčtěte protože tady budu popisovat děj, tekže by vás nečeka ta klíčová překvapení, děkuju. Opravdu hodně jsem si zamilova Yuno i Yukkiiho, až do konce jsem si nebyla jistá jestli je Yuno zlá nebo ne. Když jsem ale celou sérii skoukla nebyla jsem si jistá jestli byl konec šťastný nebo ne. Sice se oba doopravdy milovali ale jen jeden mohl žít a stát se bohem, když se Yuno zabyla tak se Yukkii stal bohem, a má snd cenu být bohem když váši milovaní zemřeli? Další postava co pro byla oříškem byl Akise Aru, u něho jsem si taky nebyla jistá na čí straně stojí, ale nakonec se ukázalo že i on Yukkiiho miluje a vlastně mu i ukázal pravdu o Yuno. Tohle anime hodnotím velmi kladně a doporučuji.
Opening: Opening u tohole anime mě dostal. Tady je opening číslo 1,u něho se mi i strašně líbí jak tap jmenují Římské bohy.


Tady je opening číslo 2 který ale není tak dobrý jako číslo 1.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama